ш.Ј117-Нов стан од 34м2 во Хром

€ 37,400


Опис

Се продава нов стан од 34м2 во Хром по цена од 37400е. Потполно нов не вселуван до сега ,располага со дневна ,кујна ,бања и тераса.Се наоѓа на 4ти кат со лифт.Во станот има инвертер нов клима уред BOSCH.Цена 37400евра.Повеќе информации на 075306634

Квадратура: 34.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: