ш.0318М-Се издава гарсоњера кај Универзална сала

€ 250


Опис

Се издава наместена гарсоњера во близина на Универзална сала од 32м2,греењето е на фенкојлери,тераса,ориентиран е на Исток,се наоѓа на6/7 зграда со лифт.Паркинг на ПОЦ.Цена:250 евра. Контакт број 075335594

Квадратура: 32.0
Соби: 1
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: