ш.Ј492-Се издава нов наместен стан од 80м2 кај МВР

€ 500


Опис

Се издава нов наместен стан од 80м2 во Центар - кај МВР,на 7/8 кат со 2 лифт,ориентација југ.Станот има дневна, кујна и трпезарија, спална и детска соба, бања,тераса,паркинг два ,еден паркинг на -1 ниво и еден надворешен паркинг),греење централно.Цена: 500 евра месечно.Контакт број Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 80.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: