ш.А65-Наместен стан од 82м2 во Хром

€ 66,500


Опис

Се продава комплетно наместен стан 82м2 ( 46м2 на чист имотен лист и 36 м2 галерија на спрат) на 4-ти кат без лифт.Станот е има дневна соба,трпезарија и кујна,една спална соба.Во станот може да се изведат уште две соби.Станот има камин и инвертер клима.Зградата е со градба од 2013.Контакт број 075/335594

Квадратура: 82.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: