ш.025ЕС-Се издава стан од 42м2 кај Рампа-Кисела Вода

€ 350


Опис

Се издава наместен невселуван стан од 42м2 во Кисела Вода, кај стара Рампа. Станот е на 4/6 ката, со лифт, ориентација југ. Греењето е со инвертер клима. Има подземна гаража, со што е обезбедено паркинг место. Година на градба - 2023. Цена за изнајмување 350 евра.Контакт број 075335564

Квадратура: 42.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: