ш.0329М-Се издава луксузен стан од 50м2 кај Тобако 2-Аеродром

€ 370


Опис

Се изнајмува луксузен нов стан кај Тобако 2 Аеродром од 50м2.Станот располага со една спална соба,дневна,кујна,купатило,тераса,греењето е централно и клима инвертер,паркинг (гаража) има во самата зграда на -2 ниво,кое е вклучено во цената.Цена:370евра со паркинг место .Контакт број 075335594

Квадратура: 50.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: