ш.ММ07-Се продава куќа кај школото во Бардовци

€ 120,000


Опис

Се продава куќа од 250м2 со двор 600м2 во Бардовци до школото и градинката.Куќата е со чист имотен лист.Цена 120000 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 250.0
Соби: 7
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: