ш.Ј629-Се издава стан од 46м2 во Центар

€ 450


Опис

▪️ Се издава реновиран наместен стан▪️ Квадратура: 46м2▪️ Населба: Центар - Плоштад Македонија▪️ Кат: 6/6 кат со лифт▪️ Ориентација: Кон плоштад Македонија▪️ Соби: Дневна, кујна и трпезарија, спална соба и бања▪️ Тераси: Да една голема тераса▪️ Паркинг: Се доплаќа 350 денари месечно, за паркинг позади зграда, со обезбедување 24/7▪️ Подрум: Нема▪️ Греење: Централно▪️ Цена: 450 евра месечно + режиски трошоци▪️ Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 46.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: