ш.ЕС 0269-Се продава стан од 32м2 во Кисела Вода

€ 58,000


Опис

Се продава празен стан од 32м2 во близина на чешма во Кисела Вода. Станот се наоѓа на 3ти спрат во зграда градба 2022 година со лифт, едно паркинг место вклучено во цената, југоисточна страна, централно греење и чист имотен лист. Во станот останува кујната, климата и полиците во купатилото.Цена 58000 евра.За подетални информации на контакт број 075/446-680 Елена

Квадратура: 32.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: