ш.ЕС 0033-Се продава атрактивен стан од 97м2 во Кисела Вода

€ 99,000


Опис

Се продава атрактивен стан на водно од 97м2 во Кисела Вода. Станот се наоѓа на прекрасна , мирна локација помеѓу Црниче и Пржино, поточно кај последна 16ка.Станот располага со огромна дневна, 3 спални, 2 целосни купатило, 2 балкона и 2 паркинг места. Зградата е нова и има само 10 стана и 4 лифт и поседува свој гаражен паркинг.Цема:99.000евра.Контакт:075/446-680 Елена

Квадратура: 97.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: