ш.012А-Се продава стан од 77м2 во Железара

€ 69,900


Опис

Се продава стан со квадратура од 77м2во населба Железара,на десети кат со лифт.Станот е со една спална соба,паркинг околу зграда,централно греење. Цена 69900 евра.Контакт број 075/ 308 057

Квадратура: 77.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: