ш.0314М-Се издава стан од 45м2 кај Клиника Мајка Тереза

€ 250


Опис

Се издава наместен стан во близина на клиника Мајка Тереза од 45м2.Станот располага со една спална соба,дневна со кујна,бања,мала тераса,греење/ладење на клима инвертер,се наоѓа на 2/3 во зграда,ориентиран е на Западна страна.Слободен е од 01.07.23 но може да се погледне и резервира.Цена:250 евра .Контакт број 075335594

Квадратура: 45.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: