ш.29А-Се издава наместен и реновиран стан од 69м2 во Аеродром

€ 450


Опис

Се издава стан од 69м2 со две спални соби во Аеродром.Станот е реновиран и наместен,на втори кат со лифт ,во близина на Капитол Мол.Цена 450 евра.Контакт број 075308057

Квадратура: 69.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: