ш.Ј108-Нов луксузен наместен стан од 76м2 во Црниче

€ 125,000


Опис

Се продава луксузен нов стан од 76м2 со 2 спални соби на 1 кат во мала зграда.Во цената се вклучени два нови Vivax(5,5 и 3,5) инвертери, Calligaris трпезариска маса и кожни столици, Natuzzi тросед, ексклузивна кујна Tehnokoop - правена по нарачка од медиапан со работна површина од гранит и нано стакло, Pyramis гранитно лавабо и нова бела техника од Whirlpool и Candy под гаранција. Во станот има убав дабов паркет, REHAU прозори, НИКОБ безбедносен систем, А1 интернет и телевизија и SAMSUNG 55'' LCD.Цената за паркингот е 4500 евра.Цена за станот 125000 евра.Кон.телефон 075306634

Квадратура: 76.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: