ш.Ј543-Се издава нов наместен стан од 70м2 во Тафталиџе 1

€ 500


Опис

Се издава наместен стан од 70м2 во населба Тафталиџе 1,на 6/8 кат со лифт,ориентација југозапад.Станот има дневна, кујна и трпезарија, спална и детска соба, бања и гостински тоалет,тераса,паркинг слободен околу зграда,греење централно. Цена: 500 евра месечно.Контакт број Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 70.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: