ш.Ј621-Се издава стан од 40м2 во Центар

€ 300


Опис

▪️ Се издава празен стан▪️ Квадратура: 40м2▪️ Населба: Центар - кај државна болницца▪️ Кат: 1 кат со лифт▪️ Ориентација: Југоисток▪️ Една просторија опремена со кујна и бања▪️ Тераси: Да 1▪️ Паркинг: 1 паркинг место пред зграда▪️ Подрум: Нема▪️ Греење: Централно▪️ Цена: 300 евра▪️ Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 40.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: