ш.ММ392-Се издава куќа од 150м2 во Бардовци

€ 1,300


Опис

Се издава куќа во Бардовци , блиску до школото на 2 ката. Прв кат 76 м2, кујна, трпезарија, дневна отворен простор, тоалет, остава и голема тераса од 21 м2.Втор кат 74 м2, со 3 спални соби, бања, остава и 2 тераси.Тавански простор од 40 м2 за остава.Куќата има парно на струја, 2 клими, соларен систем за топла вода и колмплетно уредена.Цена 1300 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 150.0
Соби: 6
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: