ш.ММ167-Се продава стан од 59м2 во Влае

€ 85,000


Опис

Се продава комплетно реновиран стан во Влае на прв кат во зграда од 2 ката.Станот има 54м2 станбена површина, 5м2 тераса, 9м2 подрум, 10м2 гаража и 60м2 двор.Зградата се состои од 8 станбени единици (4 по кат) и секоја има свој двор.Станот има 2 спални соби, 1 дневна, 1 кујна и 1 бања.Станот е ориентиран запад/југ, има бесплатен паркинг околу зградите, гледа на мирно место, а во близина има маркети, гратче, болница, комплексот Александрија, маркет, бензинска пумпа и трговски центар. .Станот е со чист имотен лист.Цена 85000 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 59.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: