ш.0541М-Се продава наместен стан од 60м2 во Аеродром

€ 76,500


Опис

Се продава наместен реновиран стан во стар Аеродром-Острово од 60м2.Располага со две спални соби,дневна со кујна и трепезарија,купатило,се наоѓа на 4/5 во зграда без лифт,ориентиран е на Исток,паркинг има пред зграда,греењето е сопствено парно,реновиран комплет во 2016,станот се продава и наместен и празен по договор.Цена:76 500 евра.Контакт број 07535594

Квадратура: 60.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: