ш.1096-Луксузно опремен стан од 70м2 во Кисела Вода

€ 110,000


Опис

Се продава луксузно наместен стан од 70м2 во Кисела Вода .Станот располага со дневна просторија со трпезарија и кујна и две спални соби и бања и тераса. Со станот се продава и гаража од 24м2 и се наоѓа на први кат и е реновиран во 2021година. Градба на зградата е 2010год.Југоисточно ориентиран.Цена 110 000 евра.Тел.за.за контакт 075 335 608

Квадратура: 70.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: