ш.ОК169-Се продава одличен стан од 70м2 во Железара

€ 92,000


Опис

▪️ Се продава стан▪️Квадратура: 70 м2▪️ Населба: Железара▪️Кат: 3 со лифт▪️Бањи: 1▪️Соби: 3▪️Тераси: 1▪️Паркинг: Да▪️Подрум: Да, 8 м2▪️Греење: Железарско парно▪️Цена: 92.000 евра▪️Агент: Оливера 075308057Цената е фиксна

Квадратура: 70.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: