ш.Ј586-Се продава наместен стан од 54м2 во Центар-Јужен Булевар

€ 120,000


Опис

Се продава наместен стан од 54м2 во Центар - Јужен булевар,на 4 кат со лифт,ориентација југоисток.Стан има дневна, кујна и трпезарија, спална и соба и бања,тераса,паркинг голем слободен паркинг пред зграда (има опција и за подземен паркинг),греењето е на струја. Цена: 99 900 евра.Контакт број Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 54.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: