ш.ММ629-Се издава стан од 61м2 кај Буњаковец

€ 370


Опис

Се изнајмува стан лоциран на бул. Партизански Одреди наспроти Градежен Факултет веднаш до трговскиот центар Буњаковец.Станот е 61м2 , од кои 54м2 внатрешен простор и 7м2 тераса со поглед кон Водно.Истиот е наместен и опремен како што е прикажано на прикачените слики.Во близина се наоѓаат сите големи маркети, филијали на сите банки, пазар Бунјаковец, основни училишта и градинки. Пеш до плоштад или парк е помалку од 15 минути.Паркинг е обезбеден во рамките на ПОЦ паркинг места.Цена 370 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 61.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: