ш.0935-СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

€ 59,000


Опис

Се продава стан во Аеродром во близина на ОУ Ѓорѓија Пулевски и градинката "Срничка" со површина 58м2. Станот има една дневна соба, спална соба, посебна трпезарија, кујна, тоалет и два балкона. Се наоѓа на 5ти кат.Поседува и подрум, а паркингот е слободен пред зграда.Станот има централно парно и е веднаш вселив.Контакт: Сања 075/335-608

Квадратура: 58.0
Соби: 1
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: