ш.1229-Луксузен стан од 85м2 во Припор, Кисела Вода

€ 84,150


Опис

Се продава луксузен стан од 85м2 во Припор К .Вода . Станот располага со дневна просторија со кујна и трпезарија , две спални соби , бања и две тераси. Градба на зградата 2017 год. Истиот се наоѓа на 3 /3 ката зграда со лифт поседува подрум и има едно паркинг место . Греењето е на струја.Ориентација југоисточна .Цена 990е/м2 или 84 150 евра за празен.Цена 1100е/м2 или 93 500 ебра за комплетно наместен.Тел. за контакт 075 335 608

Квадратура: 85.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: