ш.ОК170- Се издава стан од 90м2 во Автокоманда

€ 350


Опис

▪️ Се изнајмува стан▪️Квадратура: 90 м2▪️ Населба: Железара▪️Кат: 7/7▪️Бањи: 1▪️Соби: 4▪️Тераси: 2▪️Паркинг: Да▪️Подрум: Да▪️Греење: Железрско парно▪️Цена: 350 евра со договор на минимум 1 година▪️Агент: Оливера 075308057

Квадратура: 90.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: