ш.0733М-Се продава гарсоњера од 34м2 кај Универзална Сала

€ 66,500


Опис

Се продава гарсоњера од 34м2 кај Универзална Сала ,греење е централно кое во мометов е исклучено има и инвертер клима,се наоѓа на 2 кат со лифт,ориентација е Североисток,паркинг на ПОЦ.Чист имотен лист.Цена:66500 евра.Контакт број 0753325594

Квадратура: 34.0
Соби: 1
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: