ш.ММ165-Се продава стан од 33м2 кај Драмски во Карпош

€ 51,000


Опис

Се продава стан од 33м2 со дневна, кујна, тераса и купатило на 4 спрат од 5 без лифт во близина на Карпош.Цена 51000 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 33.0
Соби: 1
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: