ш.234ЕС-Се издава стан од 43м2 во Карпош 3- Сити Мол

€ 380


Опис

▪️ Се издава нов наместен/полунаместен стан▪️ Квадратура: 43м2▪️ Населба: Карпош 3 - City Mall до кеј на Вардар▪️ Кат: 1/6 кат со лифт▪️ Ориентација: Југ▪️ Соби: Дневна со кујна и трпезарија, спална соба и бања▪️ Тераси: Да 1▪️ Паркинг: Слободен околу зграда▪️ Подрум: Не▪️ Греење: Централно▪️ Цена: 380 евра месечно▪️ Агент Елисавета 075335564

Квадратура: 43.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: