ш.ОК160-Се продава стан од 74м2 во Керамидница со гаража

€ 98,000


Опис

▪️ Се продава стан во градба▪️Квадратура: 74 м2▪️ Населба: Ќерамидница▪️Кат: 7▪️Бањи: 1▪️Соби: 4▪️Тераси: 1▪️Паркинг: 1▪️Подрум: Не▪️Греење: Струја▪️Цена: 98.000 евра▪️Агент: Оливера 075308057

Квадратура: 74.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: