ш.Ј623-Се продава стан од 85м2 во Пролет

€ 170,000


Опис

▪️ Се продава нов невселуван стан▪️ Квадратура: 85м2 (80м2 стан 5м2 тераса)▪️ Населба: Центар - нас. Пролет, позади Олимписки базен, на мирна и тивка локација▪️ Кат: 7/8 кат со лифт▪️ Ориентација: Југоисток▪️ Соби: Дневна, кујна и трпезарија, спална и детска соба, бања и гостински тоалет▪️ Тераси: Да 1▪️ Паркинг: Можност да се докупи подземно паркинг место▪️ Подрум: Нема▪️ Греење: Централно▪️ Напомена: Доплатено е за подот, плочки и санитарија од основните материјали што следуваат од инвеститорот▪️ Цена: 170 000 евра▪️ Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 85.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: