ш.0960-Стан од 111м2 во комплексот Космос

€ 130,000


Опис

Се продава стан од 111м2 во комплексот Космос.Станот е со три спални соби,дневна соба со кујна и трпезарија,остава и две бањи.Станот е на 11ти кат од 15 ката .Со станот оди и гаража од 14м2.Станот ќе биде готов ноември 2021.Цена 120000 евра.Контакт број 075/335-608

Квадратура: 111.0
Соби: 3
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: