ш.ОК168-Се продава плац кај Кванташки

€ 63


Опис

Се продава градежно земјиште во близина на Кванташки пазар од 7.500 м2 (има можност за делба)▪️Цена: 63 евра = 1 м2▪️Агент: Оливера 075308057

Квадратура: 7,500.0
Соби: 1
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: