ш.ММ506-Се издава стан од 120м2 во Трнодол

€ 580


Опис

Се издава четворособен убаво наместен стан од 120 м2 во приватна куќа во Трнодол, мирна населба на повисоко, со чист воздух.Станот е на две нивоа. На првото ниво има дневна со трпезарија, кујна, спална соба со брачен кревет и американски плакар, купатило со туш кабина, гостински тоалет, како и тераса.На второто ниво има две спални соби, од кои едната е со брачен кревет и американски плакар, а втората е со единечен кревет, и едно купатило со туш кабина.Греењето е со инвертер и сопствено парно со топлотна пумпа. Цена 580 евра. Контакт број 075335584

Квадратура: 120.0
Соби: 4
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: