ш.0464М-Се издава стан од 41м2 кај Антико-Карпош

€ 300


Опис

Се изнајмува наместен стан во близина на Антико,слаткара Палма-Карпош 4, од 41м2.Располага со посебна спална соба,дневна,кујна,купатило,греењето е централно и поврзано е со бојлер,има и клима,има француски балкон,слободен паркинг позади зграда,се наоѓа на 3 кат во зграда со лифт.Цена:300 евра.Контакт број 075335594

Квадратура: 41.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: