ш.ЕС 0061-Се продава нов наместен стан од 64м2 во Кисела Вода

€ 76,000


Опис

Станот е во понова енергетска зграда на Дабар од 64м2 ,со гаражно место од 17,5м2 и подрум 8,5м2.Станот е двособен со два тоалета,два лифта,тераса.Се продава комплетно наместен со класа мебел,италијански плочки,таркет под,централно греење,инвертер клима.Чист имотен лист.Цена:76000евра.Контакт:075/446-680 Елена

Квадратура: 64.0
Соби: 1
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: