ш.ММ03-Се издава наместена куќа од 130м2 во Бардовци

€ 1,500


Опис

Се издава дуплекс куќа во Бардовци со 130 м2 станбена површина.Големо дворно место од 1000 м2 со базен. Комплетно опремен,греење на струја,ориентација југ.Цена 1500 евра месечно .Контакт Миле 075335584

Квадратура: 130.0
Соби: 4
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: