ш.031ЕС-Се издава стан од 84м2 во Кисела Вода

€ 350


Опис

Се издава наместен трособен стан стан од 84м2 во близина на стара Рампа. Станот е на први кат со лифт. Греењето е на парно со струја. Во станот има две тераси, бања и гостински тоалет. Станот се издава по цена од 350 евра + данок. Контакт број 075335564

Квадратура: 84.0
Соби: 3
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: