ш.ОК58-Се продава стан од 126м2 во Ново Лисиче

€ 180,000


Опис

▪️ Се продава стан во Ново Лисиче▪️Квадратура: 126м2▪️ Населба: Ново Лисиче▪️Кат: Приземје▪️Ориентација: Сите страни освен север▪️Соби:4▪️Тераси: 3▪️Паркинг: Слободен паркинг▪️Подрум:еден од 4 м2▪️Греење: Централно▪️Цена: 180,000 евра▪️Агент: Оливера 075308057Сменети се влезните врати, сите прозори и реновирано е најголемото купатило.Станот има два влеза, има можност да се подели на два стана и големо дворно место.

Квадратура: 126.0
Соби: 4
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: