ш.ММ162-Се издава стан од 90м2 со три спални - Тафталиџе

€ 400


Опис

Се издава стан 90м2 на одлична локација во Тафталиџе со три спални,наместен, централно греење.Цена 400 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 90.0
Соби: 4
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: