ш.Ј187-Се продаваат луксузни вили 194м2 во Нерези Карпош

€ 320,000


Опис

Се продаваат луксузни вили од 194м2 во Нерези, во завршна градба, со прекрасен поглед на Скопје.Вили со приземје и кат комплетно санитарно уредени по избор на елементи, плочки и санитарна опрема, аларм и видео надзор, двор со 600м2 од вилата кој ќе биде хортикултурно уреден, како и базен за секоја вила.Локацијата е блиску до урбаниот дел на градот (Карпош, Тафталиџе, Сити мол- 5км) ,а сепак надвор од урбаното лудило и сообраќајниот метеж, со чист воздух и прекрасен поглед на Скопје.Цена: 320.000 евра.Контакт број 075306634

Квадратура: 194.0
Соби: 8
Бањи: 3
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: