ш.Џ0089-Се продава куќа од 270м2 во Ново Лисиче

€ 170,000


Опис

Се продава куќа со квадратура од 270м2 куќата и дворна површина 600м2 во населба Ново Лисиче.Куќата е со два спрата ,шест соби ,две купатила ,две тераси ,со подрум,греењето е со инвертер.Цена: 170 000 евра.Контакт број Џејљан 075/ 308 057

Квадратура: 270.0
Соби: 6
Бањи: 2
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: