ш.ММ628-Се издава наместен стан од 50м2 во Дебар Маало

€ 350


Опис

Се изнајмува удобен наместен стан од 50м2 на одлична локација во атрактивна наслеба Дебар Маало.4 кат без лифт.Целосно опремен со мебел и бела техника. Веднаш вселлив.Цена 350 евра.Контакт број 075335584

Квадратура: 50.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: