ш.Ј222-Се издава стан 100м2 во строг Центар

€ 700


Опис

Се издава стан од 100м2 во строг центар. Станот располага со дневен простор и кујна, 3 спални соби, 2 тераси, 3 тоалети, 1 паркинг место. Станот е на 3ти кат, поврзан со централно греење и инвертер клима уреди.Цена 700 евра месечно. КОНТАКТ БРОЈ 075/ 306 634 ЈОВАН

Квадратура: 100.0
Соби: 4
Бањи: 3
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: