ш.ЕС 0344-Се продава стан од 43м2 на приземје во Аеродром

€ 65,000


Опис

Се продава празен стан од 43м2 на приземје во постара зграда со лифт, централно греење и на североисточна страна. Станот располага со една поголема спална и една помала, дневна со кујна и трпезарија, купатило и тераса од 10м2 која е доградена и не е во имотен лист.Цената е 65.000 евра.Контакт 075/446-680 Елена

Квадратура: 44.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: