ш.Ј406-Се издава наместен трособен стан од 73м2 во Капиштец

€ 400


Опис

Се издава наместен и реновиран стан од 73м2 во Центар - Капиштец на 3 кат со лифт,со ориентација запад.Станот има дневна, кујна и трпезарија, спална и детска соба, бања,тераса,греење централно.Цена 400 евра.Контакт број Агент Јован 075/ 306 634

Квадратура: 73.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: