ш.Н3047-Стан во Скопје Север од 77м2

€ 61,000


Опис

Се продава полунаместен стан во Скопје Север.Има вкупна површина од 77м2 и располага со една спална, дневна, кујна и тераса.Станот е многу сочуван, се наоѓа на 9ти кат во зграда со лифт и е ориентиран на североисток.ЦЕНА:61000 евра.Телефон за контакт: 075308057

Квадратура: 77.0
Соби: 1
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: