ш.0742М-Се издава наместен стан од 45м2 во Кисела Вода

€ 240


Опис

Се издава наместен реновиран стан од 45м2,со една посебна спална,дневна,кујна,бања,тераса,греењето е на клима инвертер и дополнително панели,ориентација Југ се наоѓа на 2 кат во мини зграда без лифт,паркинг слободен.Цена:240 евра. Контакт број 075335594

Квадратура: 45.0
Соби: 2
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: