ш.Н3333-Стан од 32м2 во населба Ченто

€ 29,500


Опис

Се продава стан од 32м2 во населба Ченто по цена од 29 500 евра.Станот е на 2 ри кат со лифт и се продава полу наместен.Контакт 075/308-057

Квадратура: 32.0
Соби: 1
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: