ш.ЕС 0270-Се продава стан од 65м2 во Кисела Вода

€ 62,500


Опис

Се продава празен стан од 65м2 во близина на техничкиот преглед во Кисела Вода.Станот се наоѓа на 4ти спрат во постара зграда без лифт, нема централно греење, има подрум од 9м2, паркинг слободен околу зграда, западна страна и чист имотен лист. Располага со две спални, дневен престој со кујна и трпезарија, ходник и купатило и тераса.Цената е 62.500 евра (фиксна).Контакт 075/446-680 Елена

Квадратура: 65.0
Соби: 3
Бањи: 1
Данок:
Парно:
Подрум:
Паркинг:
Наместен:
Лифт:
Тераса: